chat odaları
mynet chat odası

Google Chrome Yeni Tasarımı


Google Chrome Yeni Tasarımı

Yeni google chrome tasarımı, Google chrome materyal tasarımı, Google Chrome yeni Chrome 69 tasarımı, Google Crome yeni görünümlü tasarımı..

4 Eylül tarihinde kullanıcılar ile buluşturulması planlanan Google Chrome 69, mevcut olduğu tüm işletim sistemlerinde yeni bir tasarıma geçmiş olacak. Bu kullanıcı arayüzü güncellemesi içerisinde Windows 10 bildirim merkezi entegrasyonu, touchpad hareketleri ile navigasyon ve otomatik doldurma güncellemeleri de öne çıkıyor. Tasarım ise daha açık renkler ve daha yuvarlatılmış kenarlar sunacak.

Mobil sürümde ise özellikle iOS tarafında büyük değişimler gözlenecek. Gezinme kontrolleri ekranın altına taşınacak ve ekstra uzun ekranlarda tek elle kullanım anlamında kullanıcılara daha kolay kullanım sağlanmış olacak. Chrome 69 güncellemesi çoğu platformda Eylül ayının ilk haftasında hazır olmuş olacaksa da şirketin kendi web tabanlı Chrome OS işletim sistemi için yeni sürüm 11 Eylül tarihinde gelecek. Elbette kullanıcıların yeni materyal tasarım güncellemesini beğenip beğenmeyeceği de ayrı bir merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir