chat odaları
mynet chat odası

Harika Sohbet


Harika Sohbet

MOBİL HARİKA SOHBET

harika sohbetlerin edildiği, sohbet severlerin buluşma yeri olan sohbet, muhabbet ve eğlence sitesiyiz. Buluşmamız gerektiyse demek :). Anlatacaklarım varsa bir de. Anlatacaklarım yok aslında. Yani var da yok. Karışık bir durum işte. Sizin hiç sürüklendiğiniz oldu mu? Ne kadar teslim olmak istemeseniz de kendiniz kaptırmış olarak buldunuz mu hiç? Sanırım tam da o durumdayım. Bir yanım hâlâ inatçı ve kendini tutuyor, bir yanım çoktan teslim olmuş, almış başını gidiyor. Bakalım sonumuz ne olacak. Değişik heyecanlar, değişik mutluluklar yaşıyorum birkaç gündür. Bu Ay tutulmasından epey korkmuştum lakin bana yaramış gibi duruyor şimdilik. Yengeç burcuyum nihayetinde ve Ay’ın hareketlerinden en çok etkilenenlerden biriyim. Sinirli ya da somurtkan olduğumda arkadaşlar hemen; “Ay tutuldu unutma” diye hatırlatıyor. Ay tutuk, Ay tutuk diye esprisini yapıyorum sürekli kendime. Kimi inanır, kimi inanmaz. Kimine saçma gelir ancak binlerce yıldır gezegenlerin, yıldızların yani gök cisimlerinin, gök yüzünün insan üzerindeki etkisi bilinen bir şeydir. Binlerce yıldır insanlar boşuna astrolojiyle uğraşmıyorlardır herhalde değil mi? Benimkisi de inanmak değil belki de, iç huzursuzluklarıma sebep bulmuş oluyorum. Mutluluğu ararsan senin olur, oturup gelmesini beklersen olmaz o iş. Sen ona gideceksin. Çok da zor değil aslında onu bulmak, yakalamak. Bazen bir dostun sıcak sesinde, bazen başardığınız bir işte, bazen bir sevgilide, bazen de içtiğiniz güzel bir kahvede. Mutluluk her an her yerde aslında. Yeter ki güzel bakmasını bilin, yeter ki görmeyi bilin.

EN MUTLU SOHBET

Mutluluğu arayanların en uğrak yeri olan, mutlu sohbetlerin edildiği chat, sohbet sitesiyiz. Hep söylediğim gibi; bu hayatı bir defa yaşayacağız, bu yüzden istediğiniz gibi yaşayın, içinizden geldiği gibi. Boş verin dünü, yarını. Her şey an’da. Ne kadar üzülsen de geçmiş, ne kadar düşünsen de gelecek değişmez. O nedenle anın tadını çıkarın. Sevin, sevilin, aşık olun, başarılı olun, çalışın, çalışmaktan gocunmayın. “İşleyen demir ışıldar” diye boşuna dememiş atalarımız. Ve kimseye söylemeyin! Yaşadığınız güzel şeyleri sadece siz ve kalbiniz bilin. Çünkü insanlar güzel şeyleri mahvetmeye bayılır. O nedenle hiç kimseye söylemeyin. Sadece siz bilin, etken biri varsa eğer bir de o. Hayatınıza kimsenin müdahale etmesine izin vermeyin. Belli sınırlar çerçevesinde tabii. Yoksa elbetteki sosyal bir varlığız, toplum içerisinde yaşıyoruz. Tamamen başımıza buyruk davranamayız. Ama hayat sizin ve yaşadıklarınızın hesabı da yalnız size ait. hiç kimseyi ilgilendirmez çünkü kimse sizin ne hissettiğinizi bilemez. O yüzden gelin birlik olalım! Şaka şaka :p.

Gelin sohbet edelim, gülelim, eğlenelim. Beraber efkarlanalım, müzik dinleyelim, hatta dans edelim. Nerede mi? İstikamet; sohbethane.net. Sohbet sitesinde aradığınız her şey bizde. Dans da ediyoruz tabii gelin de görün. Migren çok şiddetli vuruyor şu anda, benden bu kadar. “Geçmiş olsun” dediniz biliyorum, “sağ olun” diyorum ben de. Geçecek inşallah. Beni öldürmeyen acı güçlendirir ;). Bu biraz süründürecek gibi ya neyse…

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir