chat odaları
mynet chat odası

iOS Uygulaması ile Ünlülere Soru Sor


iOS Uygulaması ile Ünlülere Soru Sor

Google iOS ünlüler uygulaması, iOS ünlülere soru sorma uygulaması, Ünlülerin soru cevapladığı iOS uygulaması, Google’nin yeni popüler iOS soru cevap uygulaması..

Google, ünlülerin “Google’da en çok sorulan sorulara” video yanıtlar vermesini ve ardından bu kayıtları doğrudan Google’ın arama sonuçlarına göndermesini sağlayan “Cameos” adlı yeni uygulamasını tanıttı. Şirket, kullanıcıların belirli kişiler hakkında gerçekleri doğrudan ana kaynaktan “cevap almasını” sağlayacak. Herkes uygulamayı indirse de, Cameos erişim izni almayı gerektiriyor. Erişimi olan ünlüler, internette “en çok sorulan sorular” arasından cevaplamak istediklerini seçebilir ve yanıtlarının bir videosunu kaydedebilir.

Cameos’un güncel kalması için platforma yeni sorular ve aramalar eklenecek. Uygulama ile yüksek profilli kullanıcılar, hayranlarının en büyük sorularını doğrudan yanıtlayabilir. Bir soruya cevap verildikten sonra, Google, yanıt videolarının Google’da yayınlanacağını ve kullanıcıların, ünlüleri aradıklarında benzer soruları görebileceğini söylüyor. Videolar, her bir ünlünün ana Google uygulamasında yayınladığı feed’de de görünecek.

Onur Binay/milliyet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir