chat odaları
mynet chat odası

Mobil Adana Sohbet


Mobil Adana Sohbet

ADANA SOHBET

Ücretsiz girişlerin olduğu mobil chat ve sohbet sitesiyiz. Çok sevdiğim can dostumun şehri Adana. Çılgınların şehri Adana. Oradakiler hep çılgınmış gibi geliyor bana nedense. Sosyal medya sizi öyle anlatıyor, hep onların suçu valla. Güneşe ateş eden insanlar geliyor aklıma mesela. Yalansa affola sevgili Adanalılar. Ama yine de var bi delilik sanki ruhunuzda. Bir de yıllar önce “Adanalı” diye bir dizi vardı, “Adanalıyık, Allah’ın adamıyık” derdi Yavuz komiser miydi o? Bir de Maraz Ali vardı, tam bir Adana delikanlısı, yakışıklı, esmer, öfkeli. O diziyi severek izlerdim, “Adanalılar da amma çılgınmış ha” derdim. Ve Adana deyince aklıma genelde kara yağız delikanlıları geliyor. Üniversite okurken çokkk yakışıklı biri vardı, her ders arası kantinde karşılaşır, uzaktan uzağa bakışırdık. O kadar yakışıklıydı ki; yüzü kalemle çizilmiş gibi orantılıydı ve kusursuz yüz hatlarına sahipti. Dönem sonunda ben yatay geçiş yapmak zorunda kaldım, yakışıklı da orada kaldı tabii.

BEDAVA ADANA SOHBET

Üyelik şartı olmayan chat ve sohbet sitesiyiz. Sonra oradaki arkadaşımdan adının Ömer olduğunu öğrendim. Bir isim bir insana bu kadar yakışabilir ancak diye düşünmüştüm. Sonra da Adanalı olduğunu öğrendim ve ben şokkkk! “Olamaz” dedim, “bu çocuk Adanalı olamaz!”. Neden mi? E çünkü sarışın ;). Benim Adanalı kara yağız delikanlı düşünceme tamamen zıt. “Göçmendir kesin” dedim ama o da değilmiş, bildiğin has be has Adanalı. Hayatım boyunca, belki de beğendiğim tek sarışın erkek. Bizim olay öyle bakışma aşamasında kaldı tabii. Ben okul değiştirince Ömer ile (muhtemelen) başlayacak olan bir aşk hikayesi de orada kalmış oldu. Belki de iyi oldu. Uzakta kaldığı için Ömer’i unutmadık, unutmuyoruz. Yani bazen bildikleriniz tamamen değişebiliyor. Tüm bildikleriniz yalan olabiliyor. Tıpkı Ömer’in yakışıklı mı yakışıklı, sarışın bir Adana genci olması gibi.

CHAT SOHBET

Seviyeli ve kaliteli sohbetlerin olduğu chat ve sohbet sitesiyiz. Çok fazla Adanalı tanımadım hayatımda, hatta sanırım hiç tanımadım. Genel yargı; mert ve has insanlar olduğunuz. Delilik kısmını yazmıştım zaten ;). Şehrinizi gezme imkanım da olmadı, merkezinden geçtim birkaç defa. Hatay’a giderken, gezmek için vaktimiz olmasa da en azından merkezinden geçip genel olarak bir görelim demiştik. Neden bir yerde mola verip de kebap yemediğimizi hâlâ düşünüyorum. Oradan geçip de insan acılı bir kebap yemez mi yahu? Bir şalgam içmez mi? Yıllar önce yapamadığımı önümüzdeki yaz yapabilirim belki. Dostumu ziyarete gelirim. Yine Hatay’a giderken şehrinizden geçerim, bu sefer ziyaret için tabii. Ülkemizin güneyindeki her şehri seviyorum ben. Sıcak ya hani iklim olarak, insanları da sıcak bence. Samimi ve içten, misafirperver. Belki de Ömer’i bulurum dermişim. Yok artık! Tabii ki şaka yapıyorum.

Ben size gelmeden siz bizi ziyarete gelirsiniz belki. Nereye mi? İstikamet; sohbethane.net ben oradayım, beklerim efendim. Severiz güneylileri, severiz Adanalıları. Siz de bizi seversiniz eminim. Gelin de görün…

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

2 Yorumlar

 1. asmar

  9 Ocak 2020 at 13:04

  🤣🤣🤣 guzelmis hikaye …

  Cevapla
  • Bahar

   11 Ocak 2020 at 21:13

   Bizde hikaye çok 🙂

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir