chat odaları
mynet chat odası

Mobil İdeal Sohbet


Mobil İdeal Sohbet

MOBİL İDEAL SOHBET

İdeal sohbetlerin yapıldığı chat ve sohbet sitesiyiz. Uzun zaman oldu size yazmayalı sevgili dostlar. Gündelik hayatın koşturmacası, az biraz moralim bozuktu, canım sıkkındı, üzgündüm, kırgındım, yağmur yağdı, yan yattı, çamura battı falan. Hiçbiri mazeret değil elbette ancak hayatınızda bazen yolunda gitmeyen şeyler olur ve siz tamamen koparsınız. Sizi koparan o an olan şey değildir ama siz o kadar biriktirmiş olursunuz ki; o son damla damlar ve bardak taşar. Sonrası sular seller. Bir çağlayan gibi çağlar tüm sıkıntılar. Siz onları bir yerde bekletmişsinizdir çünkü, üzerini örtmüşsünüzdür tamamen kapatmak yerine. Hal böyle olunca da en ufak bir gedikten hepsi bırakır kendini dışarıya. Zincirlerinden kurtulmuş gibi saldırır hepsi var gücüyle. Atlattık gitti diyelim çok şükür.

BEDAVA İDEAL SOHBET

Bedava sohbetlerin yapıldığı chat sohbet sitesiyiz. Yine sizinleyim. Sağlıklı ve sıhhatliysek hiçbir şey dert değil aslında, olmamalı da. Lakin insanız işte, bazen bırakabiliyoruz kendimizi boşluğun yumuşak kollarına, bırakmak da gerekiyor zaten. Sürekli güçlü olamazsınız, sürekli aynı tempoyla ayakta kalamazsınız, arada tökezler de insan, sendeler, düşer, kalkar. Öyle ya; düşülür elbet, mühim olan kalkabilmektir tekrar ayağa. Belki daha güçlü, belki yaralarını saramadan kalkar ama kalkar işte bir şekilde. Hayat devam ediyordur çünkü ve hayat duranları, yerinde sayanları sevmez. İlerlemek zorundasınız, hayatla barışıp yolunuza devam etmek zorundasınız. Bazen kaldığınız yerden olmaz bu, farklı bir yerden devam edersiniz. Değiştirmek gerekir. En çok yoran ya da üzen de bu değil midir? Alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalırsınız. Belki birileri gider, boşlukları kalır ve ona alışmaya çalışırsınız. Durum ne olursa olsun kalkıp devam etmek zorundasınız işte. Ama kaldığınız yerden, ama farklı bir yerden. Devam edin de, nereden olursa olsun.

İDEAL SOHBET

Ücretsiz sohbet ve chat yapılan mobil sohbet sitesiyiz. Yeni yolda güzellikler bekler unutmayın. Vardır illa ki yani. Hangi yol tümden dikenlidir ya da çiçekli? İş odur ki; dikenleri de çiçekleri de kabullenelim. Acılar da bizim acımız, kabul edip bağrımıza basalım. Acılarımızı da sevelim. Sevmekten başka çareniz de var mı ki? Sevseniz de sevmeseniz de sizindir artık. İyisi mi alıp kabullenmeli. “Acılar da sevilir miymiş hiç?” demeyin. Sevilir, sevilmeli. Yoksa nasıl devam eder bu döngü? Güneş doğmaya ve batmaya devam ediyor, mevsimler değişmeye, bizler de nefes almaya… Neden boşa geçsin ki bu sayılı günler? Alın, kabullenin, bağrınıza basın ve devam edin. Ya acılarınızı bağrınıza basacaksınız ya da taş. Hangisi daha iyi? Acılarımı da severim ben, kırgınlıklarımı, kederlerimi. Bana insan olduğumu, insan yanımı, fani olduğumu hatırlatır çünkü.

Böyle işte dostlar. İdeal sohbetten yola çıktım, yol beni buraya getirdi. Bakın işte yollar yürünmek için, illa ki bir sonuca varır mı bilinmez ama siz yine de yürümeye başlayın bakalım. Hele bir yola girin de sonuca sonra bakarsınız. Hiç başlamadan sonucu beklemek, boşa kürek çekmek gibidir. Yolun bazı kısımlarını bizimle birlikte yürümek veya yürürken gördüklerinizi, yaşadıklarınızı paylaşmak ister misiniz? İstikamet; sohbethane. net

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan sevgilerle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir