chat odaları
mynet chat odası

Mobil Şamata Sohbet


Mobil Şamata Sohbet

Mobil Chat Odaları

Seviyeli mobil sohbet ve mobil chat yapılan chat sitesiyiz.Tatlı sohbetmiş. Tatlı tatlı sohbet.  Şamata dolu sohbet. Valla en bol şamata bizde, en şamatalı sohbetler bizde. Benim bir webmaster’ım var, rumuzu da EgE, bana başlık veriyor; “yaz!” diyor. Ben de alıyorum kalemi kağıdı, oturuyorum masamın başına, başlıyorum yazmaya. Hatta geçenlerde ona; “iyi ki patronum değilsin” demiştim. Patronum bile beni bu kadar çalıştırmıyor, nefes aldırmıyor yahu. Durmadan başlık yağdırıyor bana; “şunu yaz Bahar, bunu da yaz Bahar” diye. Vay arkadaş! Bunların hepsi şaka tabii ki :). Çok güzel bir sohbet sitesinde, çok güzel bir çalışma sistemimiz var. Bir bir ekibiz, ekip olmanın da dışında, biz bir aileyiz ve bu işi büyük bir keyifle yapıyoruz. Sizin için yazmayı seviyorum ben, okuduğunuzu bilmek beni motive ediyor. Ben zaten yazmayı, okumayı seven biriyim. Yıllardır yazarım ben, canım her sıkıldığında, moralim bozulduğunda, üzüldüğümde, sevindiğimde… Her durumda kaleme kağıda sarılıyorum anlayacağınız. Şimdi artık yazdıklarımı okuyanlar var. Yıllar önce kitap çıkartmaya yeltenmişliğim, sonra da her şey hazırken, kitap basıma verilecekken vazgeçmişliğim var.

Mobil Sohbet Odaları

Kaliteli sohbetlerin olduğu mobil chat sitesiyiz. İnsan çok dolu olunca, anlayanı ya da anlatabileceği kimse olmayınca ya da kimseyle paylaşmak istemeyip ama yine de içini dökesi varsa dilsiz dostlarına döküyor içindekileri. Bir süre sonra vazgeçiyorsunuz zaten, yazmaya alışınca kimseye anlatmak da istemiyorsunuz. Çünkü öğreniyorsunuz ki; çaresizseniz, çare sizsiniz. Siz de yazmayı sever misiniz? Peki ya okumayı? İçinizdekileri dökmek istiyorsanız biz varız. Sohbethane’de sohbet hiç bitmez dostlar. Adı üstünde zaten; www.sohbethane.net  Burası bir sohbet evi. İnsanların birbirini dinlediği, duygularına ortak olduğu, saygılı ve seviyeli bir sohbet evi. Kimsenin sizi yadırgamadığı, yargılamadığı bir sohbet mekanı burası. Kullanıcılarımızın bağımlımız olmasının en önemli sebeplerinden biridir bu. İnsana değer veriyoruz, saygısızlık yapmadığı, haddini aşmadığı sürece yanımızdaki yeri baki. Kimse kimseden  daha üstün ya da değerli değildir.

Mobil Chat Odaları

Bedava ve üyelik gerektirmeden mobil chat ve mobil sohbet yapılan sohbet sitesiyiz. Herkes birilerini daha çok severken, bazılarından hoşlanmaz, bu günlük hayatımızda da böyle değil midir? Herkesin değer verdiği, sohbet etmekten zevk aldığı birileri oluyor, onların yeri ayrı oluyor kalbimizde de gözümüzde de . ama hoşlanmadığımız kişilere karşı da seviyesizlik yapmıyoruz. “Her topal satıcının bir kör alıcısı vardır” misali. Sizin de hayata bakış açınızın, sohbetinizin uyacağı özel birileri mutlaka olacaktır. Onlarla daha çok sohbet edip, daha yakından tanışacaksınız, belki bu arkadaşlığınızı real hayata taşıyacaksınız kim bilir? Ben mesela; elbet bir gün buluşacağım HeviN ile ;). Siz hele bi gelin, bana teşekkür edeceksiniz bu içten davetimden dolayı. Biliyorum ki sanalın en şamatacı, en tatlı sohbet sitesiyiz.

Mobil Chat

Ücretsiz sohbet ve chat yapılan mobil sohbet sitesiyiz. En seviyeli ve kurallarına bağlı olan bir sohbet sitesi. Adminlerimiz her türlü sorununuzda size yardımcı olmak için var. Dj’lerimiz kulaklarınızın pasını silmek için, ben de işte gönlünüze hitap etmeye çalışıyorum dilim döndüğünce, kalemim el verdiğince. Çok tatlıyız biz ya. Her türlü şamata bizde. Şamata dolu sohbetlerimize katılmak ister misiniz? Siz de yazmayı ve okumayı seviyorsanız, istikamet; sohbethane.net. Biz teklifimizi ettik mi? Ettik. Şimdi sıra sizde. Bakınız, yazının sağında, solunda, altında, üstünde tıklayıp giriş yapabileceğiniz bir sürü yerler var. Biz her şeyi hazırladık, size sadece kapıyı açıp içeri girmek kaldı. Ben gidiyorum, geliyor musunuz? Ama önce az şekerli bir Türk kahvesi yapayım kendime, sohbetin tadı kahveyle başka bir güzel oluyor.

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

Mobil Şamata Sohbet

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir