chat odaları
mynet chat odası

Mobil Tatlı Sohbet


Mobil Tatlı Sohbet

Mobil Sohbet Odaları

Sohbet ve Chatlerin doyumsuz olduğu Mobil Chat Sitesiyiz. Sanalda tekiz. Alemin birincisiyiz. En iyisi biziz. Çünkü biz bir aileyiz. Birlik, beraberlik bilinciyle hareket ediyoruz. Bizde ayrımcılık olmaz, gruplaşma olmaz. Kimse, kimseye terbiyesizlik, saygısızlık etmez, edemez. (Gerçi HeRqeLe beni kırıyor o ayrı :p) Evet, alemin birincisiyiz, alemin bir incisiyiz. Yeni gelen kullanıcı, eski kullanıcı ayrımı yapmıyoruz. Web sohbetin, mobil sohbet in, mirc sohbet in en şekerlisiyiz . Sohbetlerin en tatlısı bizde. Reçelliyiz, hem de çilek reçeli ;). Okudukça meraklandığınızı biliyorum. İçeride neler olduğunu anlatmayacağım, gelip kendiniz görün. Biliyorum birazdan kullanıcı adınızı yazıp aramıza katılacaksınız. İlla ki biraz bahsetmemi ister misiniz? Kullanıcı adınızı yazın, giriş butonuna tıklayın, veee aramızdasınız. Sohbet odasına girdiniz bile, şimdi herkes size “hoş geldiniz” diyecek sakın şaşırmayın. Çünkü burası bizim evimiz ve gelenler güzel karşılanır, sohbet ikram edilir, giderken de güzelce uğurlanır. “Misafir” demiyorum size çünkü gelen herkes bizdendir artık. “Buradaki sohbet çok kalabalık, ben kafamı dinlemek istiyorum” mu dediniz? O zaman sizi Avrupa odasına alalım. Burası daha sakin ve daha durağan. Tam kafa dinlemelik bir oda.

Mobil Chat Sitesi

Seviyeli kaliteli ve bedava sohbetlerin olduğu mobil sohbet sitesiyiz. Sohbet edecek kadar keyfiniz yok belki de, sadece vakit geçirmek için geldiniz; RadyoTiryaki’nin müziklerine bırakın o zaman kendinizi. Ha “yok sadece müzikle de olmaz, bir şeyler yapayım ama bu şey sohbet olmasın” diyorsanız; oyun, oxm, kelime, moos, carkifelek, yarisma odaları sizi bekliyor. Herhangi birinde oyun oynayabilir, kelime türetebilir, soru çözebilirsiniz. Ben şahsen sinirli olunca oxm odasındayım. Dünyanın kelimesini türetiyorum o üç harften ve tüm sinirimi klavyede bırakıp çıkıyorum. Üzgün hissediyorsam sohbeti izliyorum (burada tanışıp çok sevdiğim, biricik dostumla konuşmak dışında tabii). Çünkü çok eğlenceliler, bedava standup. RadyoTiryaki’de istek yapın, sevdiğiniz parçaları dinleyelim. İlla ki yapacak bir şeyler bulursunuz işte. Yalnız kalıp tek başına sıkılmaktansa, bize gidelim :). Gelin tanış olalım, dost, arkadaş olalım. Böyle bir aileyiz işte biz.

Bedava Sohbet Sitesi

Ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen sohbet sitesiyiz. Siz hâlâ bekliyor musunuz orada? Hâlâ kullanıcı adınızı girmediniz mi? Ohoo beni şaşırtıyorsunuz. Hadi hadi beklemeyin daha fazla. Zaman boşa akıp gidiyor. Gelin zamanımızı birlikte değerlendirelim. Beklemeye mahal yok. Bir kere gelince bir daha vazgeçemeyeceksiniz nasıl olsa. O yüzden gelin sohbetimizi edelim, gülelim, eğlenelim. Eskiden böyle bir program vardı sanki değil mi? “Gülelim, gülelim, eğlenelim”. Ya da yok, sanırım bir komedi programının jenerik müziğiydi. Kimin programıydı ki acaba? Kafama takıldı şimdi. Aranızda bilen varsa gelip söylesin lütfen! Bir de “İnce İnce Yasemin’ce” vardı, hatırlayan var mı? Ama bunların konumuzla hiçbir ilgisi yok tabii, neyse. Sanırım yaşlanmışım. Çıkın gelin işte, istikamet; www.sohbethane.net . ben artık gitmeliyim, beni bekliyorlardır. Tatlı tatlı sohbetimi edip, oyun kanalında zirvedeki yerimi korumalıyım. Kendine güvenen varsa, gelsin yarışalım. Unutmayın; reçelliyiz, hem de çilekli ;).

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

Mobil Tatlı Sohbet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir