chat odaları
mynet chat odası

Mobil Yağmur Sohbet


Mobil Yağmur Sohbet

Mobil Sohbet

Seviyeli ve kaliteli sohbetlerin olduğu mobil chat sitesiyiz. Sohbethane.net sohbet sitesiyle tanışmamı size anlatmadım değil mi? Gelin bugün de bunu yazalım ve neden gelmeniz gerektiğini daha net ifade etmiş olalım. Sitemizle tanışmam tamamen tesadüf oldu. Aslında bu güzel olaya tesadüf diyemem, tevafuk demek daha doğru olur. Bilen bilir; biri şeytandan biri Allah’tandır. Benim Sohbethane’ye girişim de bu yüzden tesadüf olamaz. Çünkü burada öyle sıcak, samimi karşılandım ve öyle güzel insanlarla tanıştım ki; sadece yarışmak için uğradığım bu siteden, sağ yukarıdaki X işaretine basıp çıkış yaptığım anda her şey bitecekti benim için. Ama öyle olmadı işte, olamadı. Bir gün iş yerimde, -boş vakitlerimin oldukça bol olduğu günlerdi, güzeldi- kitap okumaktan sıkıldığım bir anda “internette gezineyim” dedim. Yıllar önce, üniversiteye giderken takıldığım bir sohbet sitesi vardı, adı neydi diye düşünürken arama çubuğuna sohbethane.net yazdım. Açılan sayfadaki ilk adrese tıkladım ve kendime bir kullanıcı adı seçerek giriş yaptım. Sohbet değildi amacım, oyun kanalında yarışıp çıkacaktım.

Mobil Sohbet Sitesi

Chat ve sohbetin doyumsuz olduğu sohbet sitesiyiz. Girer girmez herkes beni bekliyormuş gibi “hoş geldin” dedi. Önemsemedim tabii, içimden de; “boşuna bana alışmayın, ilk ve son girişim” dedim. O ilk günü hiç unutmuyorum; çünkü hayatımda bu kadar yer edecek, bu kadar aranan biri olacak kişi, dost, yaren olacak olan HeviN de oradaydı. Oyun kanalında yarışırken arada nickim yazıldığı için sohbet kanalına da bakıp cevap yazıyordum. Bir süre sonra çıktım. Ertesi gün oldu; “HeviN orada mıdır, ne yapıyorlar acaba?” diye düşünürken buldum kendimi. Yine bana www.sohbethane.net ’in yolları düştü. Kanala girdim ve HeviN yayındaydı. O sımsıcak karşılama geldi yine ve benliğimi sardı sanki. Ertesi gün, ertesi gün derken sitede kaldığım saatler uzamaya başladı, yapılan sohbetler arttı. Oyun kanalında hâlâ birinciyim tabii, zirvedeki yerimi korumayı da ihmal etmiyorum. İlk günler herkes yabancı ve anlamsız, bir HeviN var kendimden gibi, onu görünce evimde hissettiğim, ailemden biri gibi. Günler geçtikçe, siz ne kadar uzak durmaya çalışsanız da sohbet sizi içine çekiyor, orada bulunanlarla tanışıyorsunuz ve ister istemez aileye dahil oluyorsunuz. Bunun için çaba sarf etmenize gerek kalmıyor, onlar sizi arasına alıyor. Yeni olmanız bir şey değiştirmiyor çünkü siz onlar için ailenin yeni üyesisiniz ve herkes size samimiyetle yaklaşıyor. Yabancılık hissetmiyorsunuz asla, sanki yıllardır varmışsınız, berabermişsiniz gibi.

Mobil Chat

Kaliteli ve bedava sohbetlerin olduğu mobil sohbet sitesiyiz. Oyun oynayıp çıkacaktım ben aslında. Yoğun çalışan biri olarak, bunca işimin gücümün arasında, sabah işe gelir gelmez bilgisayarımı açıp Sohbethane’ye giriş yapıyorum. Ailemi görüyorum, tüm gün kanal açık, ben işlerimi yaparken arada bakıp sohbet e dahil oluyorum, motivasyonumu yükseltip günlük koşturmacama devam ediyorum. Ama hep biliyorum ki onlar orada, ben yalnız değilim. Sessiz kalsam, bir değişiklik hissedilse; “neyin var?” diye sorarlar. Can dostum HeviN’im arar, o güzel sesiyle, tatlı muhabbetiyle beni kendime getirir ve sonra kahkahalarımla günlük hayatıma devam ederim. Konuşacak birine ihtiyaç duyduğumda, bir şey anlatmak istediğimde, real dostlarımdan önce onu ararım mesela. Çünkü bilirim ki; o güzel yüreği olaya çok farklı bir açıdan bakar ve benim göremediğimi görmemi sağlar. Sanal diyoruz ya hani, önemsemiyoruz belki bir çoğumuz ama sanal dediğimiz platformlardaki herkes sizin gibi, benim gibi etten kemikten yaratılmış, duyguları olan insanlar. Bazen bunu unutabiliyoruz, oysa yazıştıklarımız makine değil, bizim gibi düşünebilen, sevinen, üzülen, ağlayan, kahkaha atan insanlar.

Diyeceğim odur ki; hemen her yazımda da belirttiğim gibi, derdinize, kederinize ortak oluyoruz, sevincinizi paylaşıyoruz, en sıkkın olduğunuz anlarda bile yüzünüze yayılan kocaman tebessüm oluyoruz. Siz yeter ki isteyin, elinizi uzattığınızda, o eli tutan oluruz, ihtiyaç duyduğunuz her an sizi dinleyen, size destek olan oluruz. “Yanınızdayız” derken mübalağa etmiyordum, bir tık kadar yakınınızdayız. Siz yeter ki gelin, biz size yoldaş oluruz. Çal şarkımı DJ-HeviN, yine, yeniden, yeni bir güne birlikte “günaydın” diyoruz.

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

Mobil Yağmur Sohbet

5 Yorumlar

 1. SeLeNa

  12 Aralık 2019 at 20:40

  Sohbetin en güzel adresi aile ortamı olan tek kanal sohbethane.net : )

  Cevapla
 2. hamSi

  12 Aralık 2019 at 20:41

  ELine yuregine sagLik cok guzeL yazmissin Bahar, gercektende oLe kaLiteLi seviyeLi sohbetLer hepsi burada sohbethanede emegi gecen herkescikLere sonsuz tesekkurLer.

  Cevapla
  • Bahar

   12 Aralık 2019 at 23:40

   Teşekkür ederim hamSi,hepimizin emeğine sağlık 🙂

   Cevapla
 3. Sibel

  12 Aralık 2019 at 21:38

  Birbirinden kaliteli, seviyeli insanların bulunduğu ve tam bir aile sıcaklığı ortamı olan sohbethane de bulunmaktan oldukça keyif aliyorum emeği geçen herkese teşekkürler..Kalite asla tesadüf değildir,daima akıllı bir gayretin sonucudur.

  Cevapla
 4. EgE

  13 Aralık 2019 at 11:08

  Çok güzel bir yazı olmuş,emeğine sağlık:)

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir