chat odaları
mynet chat odası

Sohbet odalari


Sohbet odalari

Çağımızın en önemli ve hatta tek iletişim aracı internet. “İnternet” deyince aklımıza gelen şeylerden ilki de sohbet siteleri. İnternette bulunan yüzlerce sohbet sitelerinden biri de sohbethane.net. “Yüzlerce sohbet sitelerinden biri” derken, kastımız sıradan bir sohbet sitesi değil.
Yapımı yeni tamamlanmış olan sayfamız, kurulumundan bugüne kaliteli ve seviyeli sohbet anlayışıyla benzerlerinden ayrılmaktadır. Nedir bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimiz? Yılların verdiği tecrübemizle ve iyi bir yönetim kadrosuyla sizlere güvenli bir sohbet mekanı oluşturduk. Sanal radyo yayıncılığında tecrübeli ve profesyonel dj kadromuzla da sohbet ederken keyifli anlar geçirmenizi amaçladık. Gerek sayfa yöneticileri, gerek dj kadrosu ve gerekse kullanıcılarıyla size kaliteli ve huzurlu sohbet etmenizi sağlayacak ortamı hazırladık. Size kalan tek şey; sohbethane.net adresinden sitemize giriş yapmak.
Sohbethane.net sohbet odaları tamamen ücretsiz olup, hiçbir maddi menfaat gözetmeksizin hizmetinize sunulmuştur. Amacımız para kazanmak değil, insan kazanmak! Yıllardır bizimle olan değerli user arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz bizim en büyük kazancımızdır. Yeni arkadaşlar edinmek, seviyeli sohbet etmek istiyorsanız doğru adres; sohbethane.net
Site kurucularımızın değişmez kuralı; kimsenin birbirini rahatsız etmeden, seviyeli, birbirine karşı saygılı sohbet etmesi. Kullanıcılarımız bu kurala göre sitemizde sohbet etmeye devam edebilmektedirler. Aksi gibi davrananlar bizimle yoluna devam edememektedir. Bizim için önemli olan önce güvenliğiniz ve keyifli bir şekilde, herhangi rahatsız edici bir davranışla karşılaşmadan sohbet edebilmeniz. Bu nedenle kurulduğumuzdan bu yana çok fazla zaman geçmemiş olmasına rağmen büyük mesafe kat ettik. Bunun en büyük nedenlerinden biri de; odalarımızdaki anlayış dolu sohbettir. Siteye girer girmez karşılaşacağınız “yıllardır tanışıyormuş” duygusu bizi bu konuda üst sıralara taşımaktadır. Bizim için önemli olan gereksiz bir kalabalık değil, aksine az ama kaliteli kullanıcı ve sohbet imkanı.
Alanımızda iddialı olmamızın sebebi; kullanıcılarımızın memnuniyeti. İddialıyız çünkü, amacımızdan sapmıyoruz. İddialıyız çünkü, vaad ettiğimiz huzurlu ortamı sağlıyoruz. İddalıyız çünkü, bu huzurlu ortamın bozulmasına asla izin vermiyoruz. Sohbetçileri rahatsız edici davranışlarda bulunan hiçbir kullanıcıya müsamaha göstermiyoruz.
Böyle bir ortamda sohbet etmek, gününüzü güzel geçirmek, sıkıntılarınızı atmak, eğlenmek ve günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmak istiyorsanız, siz de aramıza katılın. Gününüz hep aydın, geceleriniz de keyifli kalsın.

5 Yorumlar

 1. fadik

  9 Nisan 2020 at 04:28

  Aranizda yeniyim fakat guzel zaman gecirebilecegim eglenceli sohbeti guzel bir platform sizinde emeginize saglik HerqeLe basarilar (:

  Cevapla
  • HeRqeLe

   9 Nisan 2020 at 04:29

   Tşk ederiz fadik hanım

   Cevapla
 2. CeLLy

  9 Nisan 2020 at 04:29

  Sohbet , Radyo , Dedikodu , Entrika 🙂 Aradığınız herşeyi bu mekanda bulabilirsiniz. Öncekileri unutun ve akıcı sohbetin dinlendirici radyonun kısacası huzurun kollarına ruhunuzu teslim edin 😉

  Cevapla
  • HeRqeLe

   9 Nisan 2020 at 04:30

   Tşk ederiz ceLLy Bey

   Cevapla
 3. Kumru

  9 Nisan 2020 at 09:10

  Saygının, sevginin, arkadaşlığın, dostluğun tek adresi sohbethane.net emeklerinize sağlık bu güzel ortam için teşekkür ederiz (:

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir