chat odaları
mynet chat odası

Uzaklar Sohbet


Uzaklar Sohbet

UZAKLAR SOHBET

Uzakları yakın eden chat ve sohbet sitesiyiz. İnsan bazen uzaklaşmalı belki de…  Hatta çekip gitmeli. Tüm çirkinlikleri, yanlışları, onu üzen, yıpratan, inciten şeyleri, herkesi arkasında bırakıp gitmeli. Bazen bi ara vermek, bazen de dönmemek üzere çekip gitmeli. En güzeli dönmemektir aslında. Vazgeçebiliyorsanız eğer bir daha dönmemeli. Değer verilmiyorsa, değersiz hissettiriliyorsa, görmezden geliniyorsa; “sen kimsin?” deyip arkasını dönüp gitmeli. Yaptığı onca fedakarlığa, özverili davranışlarına, çabalarına, düzgün duruşuna, kalitesine rağmen yokmuş gibi veya olmasa da olur gibi davranılıyorsa arkasına bakmadan, bir an bile düşünmeden gitmeli. Doğru zamanda gitmek kadar güzel bir şey yok şu hayatta. Ne önce ne de kendinize olan saygınızı kaybedecek kadar sonra. Tam vaktinde ve zamanında gitmek. Ben bunu sık sık yaparım mesela, keyiflidir gitmek. Evet bazen acıtır, üzer, yıpratır, yaralar ama bilirsin ki gitmesen daha çok yaralanacaksın, gitmesen kendini affedemeyeceğin pişmanlıklar yaşayacaksın. Doğru an geldiğinde gitmezseniz eğer daha sonra kendinizi affetmeniz çok daha yıpratıcı bir süreç oluyor. Doğru zaman; gitmeniz gerektiğini düşündüğünüz andır.

MOBİL UZAK SOHBET

Androirc programımızla sohbetten uzak kalmayacağınız sohbet sitesiyiz. İnsanları bırakmak lazım bazen. Kendi değersizlikleriyle, kadir kıymet bilmezlikleriyle, düşüncesizlikleriyle, kabalıklarıyla, saygısızlıkları ve tüm kötülükleriyle baş başa bırakmalı. Bırakın ki değerinizi anlasınlar diyeceğim lakin böyle insanlar ne anlasın değerden? Anlasalar size bunu yaşatmazlardı zaten.Değerinizin bilinmediği yerde asla zaman kaybetmeyin, oyalanmayın. Olmayacak çünkü, beklediğiniz o kafaya dank etme olayı asla gerçekleşmeyecek. Kalın kafalılar çünkü insanlar, ne kadar dank etse de onların o kalın kafasını etkilemez. Ha şu da var; hodbin insanlar size böyle hissettiriyor diye kendi değerinizden asla şüphe etmeyin. Altın’ın değerini herkes anlayamaz, onun değerini anlamak için kuyumcu olmak gerek. Sizin farkınıza varmaları için de kapasiteli, kaliteli ve zeki olmaları gerek. Bakın bakalım sizi görmezden gelen, sizin kalitenizden, güzel kalbinizden, öz verinizden anlayacak kapasiteye sahip mi? “Kendinize depresyon ya da itibar kaybı teşhisi koymadan önce, çevrenizdekilerin aşağılık insanlar olmadıklarından emin olun.” demiş William Gibson. Ne zaman böyle kendini ve haddini bilmez insanlarla karşılaşsam ya da ne zaman kendimi incinmiş hissetsem bu sözü hatırlarım.

VAZGEÇMEK…

Vazgeçemeyeceğiniz sohbetlerin tek adresiyiz, istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz muhabbet, sohbet sitesiyiz. Ortaya çıkan sonuç hiç değişmedi, insanlar aşağılık! Bana göre onlar öyle, onlara göre de belki ben. Ama bana ne? Önce kendim, canım kendim. Beni anlayamayanın kalitesinden şüphe ederim, görmezden gelene bakarım, zaten görebilecek kapasiteye sahip olmadığını görüp yoluma devam ederim. Onu da olduğu yerde, kendi sığ seviyesinde bırakıp kendi okyanusuma dalarım. Al işte yine egoistliğim devreye girdi. Sonra da kendini beğenmiş diyorlar bana. Ben kendimi beğenmiş değilim, sizi beğenmiyorum. Bu ikisi arasında kocaman bir fark var. Gayet iyi başlamıştım oysa yazmaya ya ;). Yine kendime kıyamadım, özüme döndüm ve kendini seven tarafım yine üstün geldi. O zaman sıradaki şarkı tüm kendini sevenlere, kendi değerinin bilincinde olanlara, “ben” diyenlere, “benim” diyenlere gelsin; ego ego egooooo! Doğru yoldasınız, sevin kendinizi, önce siz, sonra yine siz, hep siz. Ben artık gidiyorum, gelmek isterseniz bekleriz. Nereye mi? İstikamet; sohbethane.net.

 

Gününüz hep aydın, geceleriniz keyifli kalsın. Kalbiniz sohbethane.net ile atsın.

Bahar’dan Sevgilerle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir